Правоохоронці переведені на посилений режим несення служби

У Дніпрі під час першотравневих заходів сталася сутичка між учасниками демонстрацій соціалістів та представниками профспілок. Про це інформує Depo.Дніпро.

Демонстрація, яка зупинилася на площі біля міськради, слухала виступ одного з організаторів, який говорив у гучномовець. Тим часом проспектом рухалася колона з прапорами соціалістів. Чоловіки з площі намагалися вручити людям з червоними повітряними кульками листівки, однак особи спортивної зовнішності почали перешкоджати це робити. Почалася штовханина, яку швидко розборонили поліціянти.

Соціалісти дійшли до центральної площі Героїв Майдану, після чого організатори оголосили, що прапори потрібно здати. Демонстранти розійшлася.

Видання також зазначає, що з 10:00 до 11:00 центральний проспект Дніпра «хвилями» перекривали через проходження колон демонстрантів. «Маївка радянських офіцерів» на площі біля Театру опери та балету в Дніпрі пройшла у щільному оточенні поліції.

Правоохоронці області переведені на посилений режим несення служби. Центр Дніпра патрулює кавалерійський взвод.

Тим часом у Херсоні під час демонстрації також ледве вдалося уникнути бійки. Поліція не допустила сутичок між лівими, які зібралися відзначити 1 травня, та представниками національно-патріотичних сил, які святкували 100-річчя Першого українського добровольчого полку імені Богдана Хмельницького.

На площі Героїв зібралися понад півсотні представників лівих сил, з червоними прапорами, транспарантами та гаслами проти підвищення тарифів і військових дій на Донбасі. У багатьох на одязі були червоні стрічки.

З іншого боку площі стояли понад 60 осіб – колишніх воїнів АТО, представників «Правого сектора», інших національно-патріотичних організацій, які тримали державні прапори України, прапори «ПС» та гасла на захист України та проти «русскава міра».

В якийсь момент сторони, які мітингували одночасно, зійшлися впритул і почали конфліктувати. Одразу ж у ситуацію втрутилася поліція та припинила конфлікт.

Поліція завадила конфлікту

Крім того, 1 травня ліві прийшли у Херсоні ще на один мітинг – у парку Слави біля пам’ятника Невідомому солдату. Тут зібралися загалом близько 150 осіб – представників лівих та національно-патріотичних сил. І тут також дійшло до бійки між ними, але теж оперативно втрутилися правоохоронці та не допустили загострення конфлікту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ