Київський активіст Володимир Тищенко зняв відео прихованою відеокамерою, як представники команди кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Людмили Буймістер видають гроші за масовку на дебатах.

За одну годину по 100 гривень платили людям, які прийшли в п’ятницю на стадіон Старт «підтримати» кандидатку Людмилу Буймістер, яка балотується у 223-му виборчому окрузі (Шевченківський район Києва).

«До речі, до останнього не вірив інформації, яку раніше поширювали ЗМІ, що виборчу кампанію Буймістер веде скандальний політтехнолог Костянтин Батозський, який був політичним консультантом Сергія Тарути під час його губернаторства в Донецькій області в 2014 році. Але на відео видно, як Батозський перед дебатами спілкується з помічниками Буймістер. Серед його замовників у Росії – «Союз правих сил» та «Росатом». А Буйсмістер всю кампанію розповідала, що не має стосунку до Тарути, хоча й керувала його підприємствами з 2008 року», – прокоментував Тищенко.

100 гривень від кандидата Зе по 223 округу за масовку на «дебатах» Вчора мій знайомий мені повідомив, що йому пропонують 100 гривень за те, щоб він прийшов на стадіон «Старт» і підтримав кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Liudmyla Buimister, яка балотується по Шевченківському району. Я попросив у нього номер телефону за яким можна дізнатися деталі про це, зателефонував, і пішов на ці так звані "дебати" замість нього. По дорозі проходячи кінотеатр «Київська Русь», я побачив, як там збирають масовку. Люди розміщувалися групами – окремо сиділи бабусі, окремо – студенти. Йдучи далі, я спостерігав, як люди в кількості 10-20 чоловік, групами йдуть на ці "дебати". Деталі про цей цирк який чомусь назвали "дебатами" розповідати не буду оскільки кожен може їх подивитися на сторінці кандидатки, яка їх організовувала :)https://www.facebook.com/sluganarodu.Buimister.223/videos/2572908419427695P. S. До речі до останнього не вірив тій інформації, яку раніше поширювали ЗМІ, що виборчу кампанію Буймістер веде скандальний політтехнолог Костянтин Батозський, який був політичним консультантом Тарути під час його губернаторства Донецької області в 2014 році. https://nashkiev.ua/vlast/articles/top-3-samyh-odioznyh-kandidatov-ot-zelenskogo-v-kieve.htmlАле на відео видно, як Батозський перед дебатами спілкується з помічниками Буймістер. Серед його іменитих замовників в Росії – "Союз Правих Сил" та «Росатом». А Буйсмістер всю кампанію розповідала що не має стосунку до Тарути, хоча й керувала його підприємствами з 2008 року :)

Gepostet von Володимир Тищенко am Samstag, 20. Juli 2019