Для Юрія Аллерова визначили заставу на суму в 4,8 мільйона гривень

Екс-командувача Національної гвардії Юрія Аллерова, якого підозрюють в оборудках з житлом для відомства, суд вирішив на час слідства взяти під варту. Відповідне рішення 17 травня ухвалила суддя Солом’янського районного суду Києва Ада Педенко, передає Українська правда.

Таким чином, суд частково задовольнив клопотання слідства і прокуратури, які просили визначити розмір застави у 11 мільйонів. Суддя зупинилась на сумі у 4,8 мільйона гривень.

Термін дії запобіжного заходу – до 12 липня 2019 року.

Якщо Аллеров внесе заставу, або хтось зробить це за нього, то екс-чиновник матиме здати закордонні паспорти, повідомляти правоохоронців про свої переміщення і не спілкуватись із іншими підозрюваними та свідками.

Нагадаємо, напередодні суд відпустив з-під варти гендиректора «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороду, також підозрюваного у справі Аллерова, нібито через зловживання слідства.

14 травня Національне антикорупційне бюро затримало Аллерова, Майбороду та приватного підприємця-оцінювача. Їх підозрюють у незаконному заволодінні 81 635 448 грн.

У розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» йшлося про те, що керівник Нацгвардії Юрій Аллеров погодив заміну житлового комплексу для гвардійців, через що вони отримали житло не на столичному Печерську, а на околиці Києва. Різниця в ціні, за даними журналістів, склала понад 100 мільйонів гривень.

НАБУ порушило кримінальне провадження 11 грудня 2017 року.

Генерал-полковник Юрій Аллеров командував Національною гвардією України з 30 грудня 2015 року по 7 травня 2019 року.