Дівчинка попросила повідомити, що в уряді знають про драконів

Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн повернула дівчинці п’ять новозеландських доларів, які дитина надіслала в якості «хабара» для дослідження драконів. Про це пише nzherald.co.nz.

11-річна Вікторія написала листа прем’єру Нової Зеландії Джасінді Ардерн. Дівчинка попросила наділити її телекінетичними здібностями і розповісти, що в уряді знають про драконів, зокрема як їх знаходити.

Драконів 11-річна новозеландка планувала тренувати. Щоб їй точно повідомили правду, вона вирішила підкупити політика п’ятьма новозеландськими доларами.

Джасінда Ардерн повернула Вікторії її гроші і особисто написала їй листа: «Ми з цікавістю почули ваші міркування щодо фізики та драконів, але, на жаль, зараз ми не займаємося роботою в будь-якої з цих царин. Я повертаю вам надіслані гроші і бажаю всього найкращого в пошуках телекінезу, телепатії та драконів. P.S. Я все одно буду стежити за цими драконами. А вони носять костюми?»

Брат дівчинки пояснив, що цікавість Вікторії до телекінезу з’явилася після перегляду фантастичного серіалу «Дивні дива», головна героїня якого володіє такими здібностями.

Читайте: На Шрі-Ланці двох жартівників затримали за «хабар» картонному полісмену (відео)