Незвичні списки виборців виявили в основному в регіонах, де правляча партія програла з невеликою різницею голосів на попередніх виборах

У Туреччині зафіксували курйозні фальсифікації напередодні місцевих виборів, що мають відбутися у березні. Зокрема, у виборчих списках зареєстровані 6 тис. виборців, старших за 100 років. Багато з них нібито навіть старші, ніж офіційно зареєстрований найстаріший чоловік на Землі, котрому зараз 116 років. Про це інформує ВВС.

У списках, наприклад, є 165-річний Айсе Екічі, котрий народився 1854-го, за часів Османської імперії, і був уперше зареєстрований для голосування цього року. Іншим виборцем, відомим лише за іменем Зульфу, є 149-річний чоловік. У списках знайшли також Айзе, котрому за документами – 148 років.

Є також поширені приклади підозріло великої кількості людей, зареєстрованих за однією адресою. Зокрема, в одній з квартир нібито зареєстрована тисяча осіб. Інші виборці зареєстровані у порожніх будинках, на будівельних майданчиках, на п’ятому поверсі чотириповерхового будинку.

Існують також різкі зростання у кількості виборців. Наприклад, в окрузі у Чанкирі кількість виборців за півроку зросла на 95 %.

Турецькі опозиційні партії стверджують, що незвичні списки виборців вони виявили в основному в регіонах, де правляча Партія справедливості та розвитку програла з невеликою різницею голосів на попередніх виборах.

Опозиційні партії звернулись до виборчої комісії з вимогою розслідувати дані факти.