Members of the Ukrainian government forces, who are prisoners-of-war (POWs), stand along a road as they wait to be exchanged, north of Donetsk, eastern Ukraine, September 28, 2014. REUTERS/Marko Djurica (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST CONFLICT MILITARY)
177 українців перебувають у полоні на Донбасі, а також у Росії

Понад 170 українців перебувають у полоні на не підконтрольних Україні територіях «ЛНР» і «ДНР», а також на території РФ. Про це повідомив радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт телеканалу 112 Україна.

«177 українців перебувають у полоні на території самопроголошених «ЛНР», «ДНР» і в Росії. 60 із них – цивільні, решта – бійці ЗСУ, нацгвардійці та добровольці», – повідомив радник СБУ.

Крім того, в СБУ є дані про 30 українців, яких нині незаконно утримують саме на території РФ. «На території Бєлгородської області ми знайшли нещодавно сліди нашого воїна. Його за фотографією упізнали близькі. Він був в одному з медичних закладів. Ми уважно спостерігаємо і відстежуємо, наскільки це можливо, його переміщення там. Спробуємо зробити все, щоби при першій нагоді його звідти забрати», – заявив Тандіт.

Зазначимо, 5 серпня Тандіт заявляв, що в заручниках у бойовиків залишаються 183 українця.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, звільнені з полону українські військові розповіли, що бойовики намагалися вибити з них інформацію про американських солдатів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ