«Візз Ейр Україна» припинила роботу в квітні 2015 року в зв’язку з бойовими діями на Сході Україні

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air плнаує в 2019 році відновити роботу української компанії «Візз Ейр Україна» – це дозволить створити близько 6 тисяч локальних робочих місць та розширити мережу лоукост-маршрутів. Про це йшлося на зустрічі президента України Петра Порошенка та генерального директора Wizz Air Джозефа Вараді, передає Європейська правда.

«Учасники зустрічі обговорили законодавчі, регуляторні та економічні умови, необхідні для досягнення фінальних домовленостей у рамках довгострокової бізнес-пропозиції. Відновлення діяльності «Візз Ейр Україна» сприяло б розвитку української авіаційної галузі… Крім того, це дозволило б створити близько 6 тис. локальних робочих місць, як прямих так і в суміжних галузях», – повідомили в компанії.

Зазначається також, що відновлення «Візз Ейр Україна» надасть змогу розширити мережу лоукост-маршрутів авіакомпанії в/з України завдяки інвестиціям у $2,5 млрд, що будуть здійснені для збільшення українського авіапарку до 20 нових літаків Airbus A320 та Airbus A321.

«Ці літаки будуть поставлені на бази авіакомпанії у Києві та інших регіонах України. У результаті запланований обсяг перевезених пасажирів складатиме 6 млн на рік до 2025 року», – зазначили у Wizz Air.

Нагадаємо, «Візз Ейр Україна» припинила роботу в квітні 2015 року. Відповідне рішення ухвалили у зв’язку з бойовими діями на Сході Україні, девальвацією і нестабільністю гривні.