Дослідження проводилося компанією R&B в період з 1-10 лютого 2016 року

Майже третина українців (27%) задоволені своїм положенням у суспільстві, не задоволені – 65%. Про це свідчать дані опитування Research & Branding Group.

Найбільш високий рівень задоволеності положенням у суспільстві у жителів західного регіону (33%), найнижчий – у жителів східних областей (21%).

У Центрі та на Півдні положення в суспільстві задовольняє кожного четвертого респондента.

Крім того, згідно з даними опитування Research & Branding Group, 22% українців впевнені в завтрашньому дні, а 78% – позбавлені цього почуття. Серед тих українців, хто впевнений у завтрашньому дні, кожен другий задоволений своїм положенням у суспільстві.

Залежно від регіону проживання дещо частіше, ніж в інших регіонах відзначають свою впевненість у завтрашньому дні жителі Західної України (27% проти 19-22% в інших регіонах). У залежності від місцевості проживання менше впевнені у завтрашньому дні сільські жителі (17% сільських жителів проти 23-26% жителів міст різних типів). Також впевненість у завтрашньому дні найбільш властива молоді (39%).

Зі збільшенням віку зменшується впевненість у завтрашньому дні – до 25% у тридцятирічних, 20% – у сорокарічних і 13% – у людей старше 50 років.

Дослідження проводилося компанією R&B в період з 1-10 лютого 2016 року серед 1800 осіб по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ