Водії ввели в оману охорону і працівників полігону, запевнивши їх, що сміття привезли з обласного центру

Попри анонсоване мером Львова Андрієм Садовим розв’язання проблеми з вивезенням побутових відходів з міста, сміття львівського походження продовжують незаконно вивантажувати в різних куточках України. Зокрема, на полігоні Завадівського сміттєзвалища у Кропивницькому скинули близько 30 тонн ТПВ з міста Лева. Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради, передає УНН.

На територію сміттєзвалища заїхали три вантажівки, приїжджі ввели в оману охорону і працівників полігону, запевнивши їх, що сміття привезене з обласного центру.

«Завдяки небайдужим людям вдалося виявити завезене зі Львова сміття і попередити такі випадки у майбутньому. Проведено відповідну роботу з працівниками полігону», – зазначили у прес-службі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 24 квітня на території зони відчуження Чорнобильської АЕС також було виявлено сміття зі Львова.

21 квітня Андрій Садовий анонсував припинення «сміттєвої блокади Львова». Він повідомив про підписання відповідного меморандуму під гарантії уряду та голови ОДА.

Щоправда, меморандум поки що має декларативний характер і на його основі мають ухвалювати конкретні угоди. Однак, за словами Садового, документ передбачає відкриття сміттєзвалищ Львівщини для вивезення твердих побутових відходів зі Львова. Місцева влада на ці потреби має виділити з бюджету близько 70 млн гривень.

До слова, в Україні загалом вже накопичено понад 12 млн тонн небезпечних відходів (дані Держстатистики за 2015 рік). Однак вже четвертий рік поспіль влада не виділяє кошти на їхню утилізацію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ