Таксисти в Мадриді та Барселоні не вперше виходять на страйки

У Мадриді та Барселоні з 18 січня триває страйк таксистів проти нерівних умов роботи з водіями, які працюють через Uber та Cabify, повідомляє НВ.

За інформацією ЗМІ, кількість протестувальників цього тижня сягнула приблизно 30 тисяч.

Таксисти заблокували центр Мадрида, у зв’язку з чим значно ускладнилась робота громадського транспорту. Близько виставкового центру Феріа де Мадрид палили шини.

У столиці країни працюють лише близько сотні таксистів, які обслуговують інвалідів та тих, кому потрібно потрапити на процедури у лікарні.

Представники регіонального уряду готові почати переговори асоціацією таксистів Мадрида. У Барселоні вже пройшло обговорення умов, зокрема онлайн-платформи Uber і Cabify можуть покинути ринок послуг міста, якщо таксисти погодяться на запропоновані урядом умови.

Таксисти в Мадриді та Барселоні не вперше виходять на страйки. Вони хочуть домогтися врегулювання ситуації з видачею дозволів на прокат автомобіля з водієм (VTC), якими користуються сервіси автомобільних перевезень пасажирів Uber і Cabify. Проблема полягає в тому, що ліцензія коштує 140 тис. євро, а дозвіл VTC – 35 євро.

Читайте: Uber хоче блокувати користувачів за низькі бали від водіїв