Порошенко
У випадку проведення президентських виборів найбільшу електоральну підтримку у першому турі виборів отримав би Петро Порошенко

Ініціативу дострокового припинення повноважень президента України та проведення позачергових президентських виборів підтримали 44,5% українців, не підтримали – 39%. Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова.

Водночас у випадку проведення президентських виборів найбільшу електоральну підтримку у першому турі виборів отримав би Петро Порошенко (10,0% серед усіх опитаних і 14,8% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах), на другому місці за рівнем підтримки – Юлія Тимошенко (відповідно 7,4% і 9,8%), на третьому –  Андрій Садовий (відповідно 6,8% і 10,1%).

Водночас, ініціативу розпуску Верховної Ради та проведення позачергових виборів підтримали 46,3% респондентів, не підтримали – 38,4%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, майже половині українців – 42,4% – не сподобалося призначення Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України. Підтримали це рішення 35,4% опитаних.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 22 по 26 квітня 2016 року. Було опитано 2018  респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ