Скандальна еротична стрічка "50 відтінків сірого" може стати найгіршим фільмом року
Скандальна еротична стрічка “50 відтінків сірого” може стати найгіршим фільмом року

Еротична драма «50 відтінків сірого» і фантастична комедія «Пікселі» отримали шість номінацій на антипремію «Золота малина», зокрема в категорії «Найгірший фільм». Серед претендентів на цю нагороду також – «Фантастична четвірка», «Сходження Юпітер» і «Шопокоп-2», пише The Washington Post.

Серед претендентів на звання найгіршого актора: Джонні Депп («Мордекай»), Ченнінґ Татум («Сходження Юпітер») і Кевін Джеймс («Шопокоп 2»).

На спецнагороду «Краще відновлення репутації» можуть розраховувати Елізабет Бенкс, Найт Шьямалан, Вілл Сміт і Сільвестр Сталлоне. Раніше вони вже отримували одну або декілька «Золотих малин», тому спецприз їм може дістатися за повернення, на думку журі, до якісної роботи. Переможців назвуть за день до оголошення призерів «Оскара» – 27 лютого.

«Золота малина» – американська сатирична кінопремія, «антинагорода», якою щороку відзначають найгірші акторські, режисерські, сценаристські роботи в кіно, саундтреки (музику) до стрічок, і зрештою найгірші стрічки. Вона є своєрідним антиподом кінопремії «Оскар».

Акторка Сандра Буллок встановила своєрідний рекорд: після вручення «Золотої малини» за роль в фільмі «Все про Стіва» вона вже на другий день отримала «Оскар» за роль у фільмі «Невидима сторона», тобто стала найгіршою і найкращою актрисою одночасно. Спеціально на царемонію вручення «Золотої малини» акторка принесла близько 300 копій розкритикованого фільму і заявила кінокритикам, що ніхто з них не бачив тієї стрічки.

Читайте: «50 відтінків сірого» у нокауті: продовження «Убити пересмішника» встановило рекорд продажу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ