Найбільше постраждав Воррен Баффетт, втративши понад 5 мільярдів доларів

Статки 500 найбагатших людей світу зі списку Bloomberg Billionaires Index за останню добу скоротилося на 114 мільярдів доларів. Про це пише CNBC.

Найбільше від всіх унаслідок падіння провідного фондового індексу США постраждав очільник інвестиційного фонду Berkshire Hathaway Воррен Баффетт – він втратив 5,1 мільярда доларів. Berkshire Hathaway – найбільший акціонер банку Wells Fargo, папери якого втратили в ціні 9,2%.

Статки глави Facebook Марка Цукерберґа скоротилися на 3,6 мільярда доларів. Це друге за обсягом падіння.

Засновник і гендиректор Amazon Джефф Безос, якого вважають найбагатшою людиною на планеті, втратив 3,3 мільярда доларів.

Більше того, капіталізація найбільших технологічних компаній, таких як Facebook, Amazon, Alphabet (материнський холдинг Google) і Netflix, скоротилася на 90,7 мільярда доларів після закриття торгів 5 лютого. Зниження відбулося на тлі загального падіння американського ринку, яке триває вже кілька днів поспіль.

На закритті основної сесії торгів акції Facebook, Amazon, Alphabet і Netflix показали падіння в діапазоні від 2,8% – і до 5,1%. Найбільше в капіталізації втратив холдинґ Alphabet – 39,5 мільярда доларів.

Читайте: Білл Ґейтс більше не очолює список багатіїв Forbes