Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, з 4-го квітня і в найближчі дні середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів

У Києві стартувала підготовка до завершення опалювального сезону. Батареї стануть холодними вже 6 квітня. Відповідне розпорядження КМДА підписали в середу. Про це інформує портал столичної влади.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв зазначає, що за прогнозом погоди, що надійшов від Українського гідрометцентру, з 4-го квітня і в найближчі дні середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів.

«Тепла погода збережеться і надалі. У зв’язку з цим місто надає доручення теплопостачальним компаніям – ПАТ «Київенерго», ТОВ «Євро-Реконструкції» та іншим – приступити до згортання систем теплозабезпечення», – заявив Пантелеєв.

Він також зазначив, що адміністративні будівлі у столиці розпочали відключатися від тепла ще раніше – за індивідуальними заявками.

Так, станом на 3 квітня понад 500 адміністративних будівель, офісних приміщень тощо вже відключені від опалення.

Як відомо, згідно з чинним законодавством, рішення про початок та завершення опалювального сезону ухвалюють місцеві органи влади, враховуючи температурні показники.