Олексій Сизонович 11 років пропрацював у шахті на підривних роботах. Це стало «підставою», щоби підозрювати його у диверсійній діяльності

Ще один громадянин України отримав термін за ґратами а Росії. 61-річного Олексія Сизоновича, якого звинувачують у підготовці терактів в РФ, засудили на 12 років у в’язниці. Про це повідомляє російський  Интерфакс.

«Суд визнав Сизоновича винним і призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі у виправній колонії суворого режиму і штраф в розмірі 250 тис. рублів», – оголосив вирок суддя.

Сизонович засуджений за частиною 1 статті 30, частини 2 статті 205 (підготовка терористичного акта), частини 3 статті 222.1 (незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв), частини 1 статті 322 (незаконне перетинання державного кордони Росії) КК РФ.

Чоловік 11 років пропрацював у шахті на підривних роботах і вміє поводитися з вибухівкою. На думку слідства, це є вагомою підставою, щоби підозрювати його у диверсійній діяльності.

За версією російської прокуратури, Олексій Сизонович, 1956 року народження, разом з ще однією особою, яка має позивний «Владиславович», в квітні 2014 року в Києві нібито створили «організовану групу» й збиралися здійснювати теракти у Росії.

Як заявляють у прес-службі Північно-Кавказького окружного військового суду, наприкінці травня 2016 року Сизонович «отримав вказівку» про виїзд до міста Каменськ-Шахтинський Ростовської області з метою огляду та фотографування міського залізничного вокзалу та розташованої в цьому ж місті станції «Отважная». Проте вчинити щось українець «не встиг», оскільки був затриманий російськими силовиками.

Варто зазначити, що справу Сизоновича вів прокурор Кузнєцов, який раніше займався Надією Савченко.

Українець нібито «в усьому зізнався». При цьому журналісти та правозахисники акцентували на тому, що «терориста» роблять з людини дуже хворобливого вигляду, яка «ледь тримається на ногах».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ