Кожен другий житель України (51%) не має біометричного паспорта і не збирається його оформляти

Жителі Західної України подорожують найбільше серед мешканців усіх інших регіонів нашої держави. Водночас близько двох третин (69%) наших співвітчизників ніколи не бували за кордоном. Про це свідчать результати соцопитування компанії Research&Branding Group.

Основними цілями закордонних поїздок близько третини українців, які бували за кордоном, є туристичні подорожі, відвідини родичів і друзів, а також заробітки і робочі відрядження.

Жителі західних областей значно частіше, ніж в інших регіонах виїжджають за кордон на заробітки (17% на Західній Україні проти 1-3% в інших регіонах) і в робочі відрядження (7% на Західній Україні проти 2-4% в інших регіонах).

Сільські жителі рідше, ніж городяни, виїждять за кордон на відпочинок (8% сільських жителів проти 12-14% містян), але частіше на заробітки (10% сільських жителів проти 4% містян).

На заробітки і в робочі відрядження за кордон частіше виїжджають чоловіки, ніж жінки. Також дещо частіше, ніж по країні в цілому, за останній рік відвідували закордонні країни українці у віці від 18 до 49 років.

За перший місяць дії безвізового режиму для поїздок в країни ЄС ним скористалися 95,5 тисяч українців.

8% громадян нашої держави зазначили, що вже мають біометричні паспорти, а ще 39% – планують їх оформити. У той же час кожен другий житель України (51%) не має біометричного паспорта і не збирається його оформляти.

Опитування проводили 15-24 червня 2017 року на території України за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим та Севастополя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ