Старим кадрам вдалося поновитися на службі через суд, тому що під час переатестації та звільненні була порушена процедура

Близько 90% колишніх міліціонерів, які не пройшли переатестацію, були поновлені і продовжують працювати в Національній поліції. Про це заявив голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, передають Українські новини.

«Реформа поліції та масове звільнення після переатестації старих міліцейських кадрів. Так ось, вони пішли в суд, і 90% з них були поновлені на своїх посадах. Ці рішення виконані, люди повернулися на роботу», – розповів він.

Голова суду зазначив, що поліцейські були поновлені на службі, тому що при їхній переатестації та звільненні була порушена процедура, оскільки в законі була передбачена переатестація виключно при переводі поліцейського з міліції в поліцію. Водночас спочатку всіх міліціонерів перевели в поліцію, а потім вже провели їхню переатестацію.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, рішенням суду поновлено на посаді 62% звільнених чиновників. Позови не задовольняються в одиничних випадках відносно топ-чиновників.