У Блоці Порошенка вимагають відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, начебто погрожуючи перевиборами. Хоч перевибори для політсили Петра Порошенка зараз невигідні. Одна з причин вимоги про відставку - конфлікт із Михеілом Саакашвілі
У Блоці Порошенка вимагають відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, начебто погрожуючи перевиборами. Хоч перевибори для політсили Петра Порошенка зараз невигідні. Одна з причин вимоги про відставку – конфлікт із Михеілом Саакашвілі

«Блок Петра Порошенка» вимагає від прем’єра Арсенія Яценюка звільнити очільника МВС Арсена Авакова. Якщо голова «уряду камікадзе» не погодиться, може дійти аж до розпуску Ради.

Про це йшлося під час стратегічної наради за участю президента Петра Порошенка на початку січня, пише Українська правда з посиланням на джерело в «БПП».

«Або «Народний фронт» міняє Авакова, або розпуск Ради і дочасні вибори весною», – нагосило джерело.

Серед причин ймовірної відставки Авакова називають незадовільну роботу МВС і шантаж з боку Авакова, який вилився у публічну площину після інциденту з Міхеілом Саакшавілі на Нацраді реформ, а також неприязні особисті стосунки між президентом і головою МВС.

«Ми готові піти аж до одночасної зміни голови МВС і ГПУ», – додав співрозмовник.

Водночас, хто саме може отримати портфелі Шокіна та Авакова, наразі невідомо.

У свою чергу, сам Аваков на запитання про ймовірність своєї відставки відповів, що його «функція не бути зручним, а робити те, що повинен».

Як відомо, кандидатура Авакова на пост глави МВС була предметом торгу ще під час створення нинішньої коаліції у жовтні 2014 року.

Водночас для збереження балансу влади, який важливий для західних партнерів України, крісло голови МВС, ймовірно, залишиться за «Народним фронтом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ