Ярош: демократією не виграти війни

Нардеп, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош в інтерв’ю Країні запевнив, що Україна могла виграти війну на Донбасі ще 2014 року, проте для цього треба було оголошувати воєнний стан.

«Ще 2014 року треба було оголошувати воєнний стан, заборонити будь-яку демократію, будь-які вибори. Ввести військово-польові суди і розстріли. І ми давним-давно виграли б цю війну. У тому числі розстріли й на передовій», – підкреслив Ярош.

Він пояснив, що тоді тисячі солдат відмовлялися виконувати накази, бо банально не було достатньої дисципліни, адже саме це «мінімізує втрати».

«Повірте, маленька кров рятує від великої, як Іловайська, Дебальцівська трагедії. Має бути так: або ми воюємо, або торгуємо і займаємось демократією. Дефініції треба чітко визначати для себе і суспільства», – запевнив високопосадовець.

Крім того, він висловив переконання, що одним із перших завдань, яке постало перед українцями після повалення режиму Віктора Януковича, було реформування суддівської системи. Однак нове керівництво, яке прийшло до влади країною, не мало політичної волі для цього.

Саме тому, вважає нардеп, суддівська система і надалі залишається корумпованою.

«Вони багато говорять про реформування нашої держави. Здоровий глузд підказує, що його почати варто було з судової системи. Вона лишилася практично системою судової окупації. Судді обслуговували інтереси всіх. Знаємо, хто такий суддя – це хабарник, який живе у великій хаті, їздить на крутій машині. Це таке упертя того антиукраїнського олігархічного режиму, який у певній мірі лишився і зараз, попри війну. Із цими судами потрібно поводити себе якомога жорсткіше», – наголосив засновник «ПС».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ