У 2019 році Абромавичус працював у команді кандидата в президенти Володимира Зеленського в якості радника та експерта

Екс-міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса призначили членом наглядової ради державного концерну «Укроборонпром». Про це йдеться в указі президента №402 Володимира Зеленського від 12 червня.

«Призначити Абромавичуса Айвараса членом наглядової ради державного концерну «Укроборонпром» (за згодою)», – йдеться в указі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Крім того, указом Зеленський виключив із попереднього указу абзаци про призначення членів наглядової ради Ярослава Скалька та Ігоря Черкаського y зв’язку із закінченням строку повноважень.

Наглядова рада є вищим органом управління «Укроборонпрому», до її повноважень входить затвердження стратегії розвитку і напрямів діяльності концерну, здійснення контролю за виконанням концерном та його учасниками покладених на них завдань, затвердження напрямів діяльності концерну, визначення інвестиційної політики. Також наглядова рада контролює ефективне використання і збереження об’єктів держвласності, провадження фінансово-господарської діяльності концерну.

Нагадмєо, у 2014 році Айвараса Абромавичуса особисто запросив до команди президент України Петро Порошенко. Він надав йому українське громадянство й звернувся до фракції «Солідарність» з пропозицією висунути його на посаду міністра економічного розвитку й торгівлі.

В лютому 2016 року міністр економіки Абромавичус заявив про свою відставку. Коли в нього запитали про причини, він заявив про тиск з оку окремих політиків. Зокрема, тоді прозвучало прізвище Ігоря Кононенка. Останній, за словами міністра, проти його волі намагався призначити йому заступником Андрія Пасішника.

У 2019 році Абромавичус працював у команді кандидата в президенти Володимира Зеленського в якості радника та експерта.