Сторона захисту заявляє, що екс-президент «серйозно і надовго хворий»

Захист екс-президента-утікача Віктора Януковича просить Оболонський районний суд Києва призупинити розгляд справи до його одужання. Мовляв, наразі Янукович «серйозно і надовго хворий». Про це на засіданні 5 грудня сказав адвокат Олександр Горошинський, передають Українські Новини.

Горошинський пропонує суду за відеозв’язком з Ізраїлю допитати ізраїльського лікаря Ейяля Аттіаса, який проводив огляд пацієнта.

Адвокат Олександр Байдик зазначив, що виступити за відеозв’язком з лікарні сам Янукович не може.

«Це, на нашу думку сторони захисту, буде принижувати честь і гідність Віктора Янукович», – підкреслив захисник.

Байдик зазначив, що колишній президент хоче повідомити у своєму останньому слові важливу й нову для суду інформацію про справу.

18 листопад росЗМІ повідомили, що Януковича госпіталізували у Московську клініку імені Скліфосовського. Там заявили, що екс-президента України привезли у нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта та коліна. Журналісти в РФ стверджують, що він травмувався під час гри в теніс у Підмосков’ї.

5 грудня екс-президент під час засідання суду мав сказати останнє слово. Причому суддя Владислав Дев’ятко дозволив обвинуваченому виступити «сидячи або лежачи».

Як відомо, Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст.111 (державна зрада), ч.5 ст.27 ч.3 ст.110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч.5 ст.27 ч.3 ст.437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.