Льотчиця Надія Савченко
З’явилося докладне відео з доказами невинуватості Надії Савченко

Відомий російський адвокат, вчений-правознавець, політик та публіцист Марк Фейгін, який на даний момент є одним із судових захисників української льотчиці, народного депутата, старшого лейтенанта ЗСУ Надії Савченко опублікував посилання на детальну хроніку подій, яка доводить невинуватість його підзахисної. Про це він написав 16 серпня 2015 року на своїй сторінці у Twitter.

«Прошу максимального ретвіту. Це розповідь-відеодоказ невинуватості Надії Савченко. Хроніка 17 червня 2014 року», – написав Фейгін.

У ролику наводиться реконструкція бою, що відбувся о 6-ій ранку 17 червня 2014 року у Луганській області в районі траси Щастя-Луганськ, після якого Савченко взяли в полон.

Раніше адвокат Ілля Новіков виклав дані білінгу телефону Савченко від фахівців life:) та «МТС-Україна», що доводять невинуватість Савченко. Окрім цього, згідно з даними чергової експертизи, підтверджено фальсифікацію відео, яке нібито було зроблене «народним мером» Лутугиного й використовується у суді в якості доказу провини Савченко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, адвокат народного депутата Надії Савченко Марк Фейгін вважає, що російський суд призначить їй максимальне покарання – 25 років в’язниці.

Нагадаємо, українській льотчиці Надії Савченко в Росії закидають безпосереднє вбивство двох російських журналістів на Донбасі, а також замах на вбивство цивільних осіб, які могли постраждати в результаті нібито скоригованого нею артилерійського обстрілу. Савченко має імунітет як народний депутат України і обраний делегат ПАРЄ.

Інформаційний Акцент