За словами Джуліані, він скасував візит до України через «ворогів президента США»

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані скасував свій візит в Україну, анонсований раніше. Про це він повідомив в інтерв’ю Fox News.

Причиною такого рішення він назвав нібито «ворогів президента» Трампа в оточенні новообраного президента України Володимира Зеленського.

«Я переконаний, судячи з того, що почув від двох дуже надійних людей, що президент (новообраний президент України Володимир Зеленський – ред.) оточений людьми, які є ворогами Дональда Трампа, і людьми, які – принаймні в одному випадку – явно корумповані і залучені в цю схему», – заявив адвокат.

За його словами, його рішення не мають жодного відношення до майбутніх президентських виборів в США 2020 року.

Також він зазначив, що колишній віце-президент США Джо Байден, який нині лідирує у рейтингу кандидатів від демократичної партії в президенти країни, «неправомірно тиснув на президента України Петра Порошенка і Верховну Раду в березні 2016 року, вимагаючи звільнити генпрокурора Віктора Шокіна».

Нагадаємо, напередодні в NYT опублікували інформацію, що Джуліані планує в Україні зустрітися з Володимиром Зеленським і переконати його провести розслідування, які б могли дати Білому дому більше нової інформації щодо питань, що цікавлять Трампа і допомогли б йому переобратися на другий термін.

Читайте: Трамп про відносини з Кремлем: Лише дурні не хочуть порозумітися