За словами адвокатів голови Державної фіскальної служби, стан Романа Насірова, якому 2 березня вручили повідомлення про підозру, погіршився.  Йому роблять операцію, передає канал 112 Україна.

Водночас інформація про те, що Насіров знаходиться на операційному столі, не підтверджена.

На сторінці у Facebook BIHUS.info повідомляється, що Насірова у п’ятницю зранку повезли на процедури у супроводі детективів Національного антикорупційного бюро та адвокатів.

За словами голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наразі конкретної інформації про стан голови ДФС немає.

«Я бачив в Інтернеті, що є різні твердження, ніби він був без свідомості, зараз ми цю інформацію перевіряємо, оскільки прокурора антикорупційної прокуратури так і не допустили до підозрюваного, а підозру оголошували детективи НАБУ, які все-таки змогли, і за це ми їм вдячні, пройти в приміщення лікарні. Зараз всі інші подробиці будемо уточнювати», – сказав очільник САП.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Насірову в ніч на п’ятницю вручили підозру. При цьому йому стало зле. За словами адвокатів, підозру голові ДФС вручали, коли він уже був непритомний. Насіров перебуває в лікарні. Медики діагностували в нього інфаркт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ