У ДП «Антонов» кажуть, що аеродром може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово впродовж усього року

Держпідприємство «Антонов» сформувало робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому «Київ-Антонов» у Гостомелі на Київщині для обслуговування лоукост-авіакомпаній. Про це повідомляє прес-служба ДП «Антонов».

«Цей аеродром сертифікований за 1 категорією ICAO, може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово впродовж усього року. На теперішній час летовище використовується як порт для вантажних літаків та проведення льотних випробувань», – йдеться у повідомленні.

На підприємстві переконані, що розвиток інфраструктури в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане корисним не лише для аеропорту, а й для регіону в цілому.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що летовище у Гостомелі потрібно перетворити на базовий аеропорт для всіх лоукостерів в Україні, зокрема й ірландського перевізника Ryanair.

Довідка: «Антонов» – міжнародний аеропорт, розташований в 25 км на північний захід від Києва, в 2 км від смт. Гостомель. Аеродром обслуговує як цивільну (авіакомпанія «Авіалінії Антонова»), так і експериментальну авіацію (тут проводять випробування літаків, що випускає і ремонтує АНТК ім. Антонова). До початку 2000-х років мав назву «Гостомель». На аеродромі базуються найбільші в світі транспортні літаки Ан-225 і АН-124-100, що належать авіакомпанії Antonov Airlines.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ