Крім того, з назви летовища вилучили слово «Жуляни»

Київська міська рада перейменувала міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) на честь всесвітньо відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського. За ухвалення відповідного проекту рішення 22 березня проголосували 90 депутатів. Про це повідомляє прес-служба Київради.

«Колектив аеропорту «Київ» підтримав ініціативу про перейменування. Питання впродовж двох місяців обговорювався на сайті виконавчого органу, і альтернативних пропозицій щодо інших назв або зауважень не надійшло. Ухвалення такого рішення буде сприяти вшануванню пам’яті видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського», – зазначила голова комісії з питань культури Вікторія Муха.

Окрім того, з назви летовища вилучили слово «Жуляни». Таким чином, аеропорт матиме назву – Комунальне підприємство Міжнародний аеропорт «Київ» імені Ігоря Сікорського.

Довідка: Ігор Сікорський увійшов у світову історію авіації як автор перших багатомоторних літаків і вертольотів. Він створив перший в світі чотиримоторний літак «Російський витязь», важкий чотиримоторний бомбардувальник і пасажирський літак «Ілля Муромець», трансатлантичний гідроплан, серійний вертоліт одногвинтової схеми.