Національний аеропорт «Мінськ» почав правильно писати назву українських міст. 17 червня на табло білоруського летовища Київ був латиницею позначений як «Kyiv», а Львів – як «Lviv». Про це повідомляє Білоруська редакція Радіо Свобода.

«На табло Національного аеропорту «Мінськ» латиницею столиця України позначена як Kyiv, а Львів – Lviv», – йдеться в повідомленні.

Ще 14 червня на табло аеропорту «Мінськ» було написано «Kiev». Тоді в адміністрації аеропорту повідомили «Радіо Свобода», що без сигналу з боку МЗС Білорусі не буде долучатися до ініційованої українською владою кампанії #KyivNotKiev щодо коректного написання латиницею назви української столиці.

«Щойно МЗС повідомить нам про зміну назви міста Києва, ми одразу ж введемо нову транслітерацію. Так що чекаємо», – повідомили в аеропорту.

Нагадаємо, 12 червня Рада США з географічних назв одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev на «Kyiv» у міжнародній базі.

17 червня набуло чинності рішення Ради США з географічних назв про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі. ​

У жовтні 2018 року МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ – #KyivNotKiev.