У грудні 2017 року летовище в Полтаві отримало статус міжнародного

29 липня відреконструйований аеропорт «Полтава» прийняв перший пасажирський рейс. Близько 30 туристів-любителів авіації з країн Європи, Америки і Китаю прилетіли на Як-40 авіакомпанії «Мотор Січ» із Запоріжжя. Про це повідомляють Новини Полтавщини.

Для обслуговування міжнародних рейсів на летовищі працюватимуть місцеві митники, а ось прикордонників залучать із іншого міста – зараз вирішується, буде це Харків або Дніпро. На постійній основі в аеропорту «Полтава» працюватимуть п’ятеро прикордонників.

Як повідомляє ЦТС, будівельні роботи на летовищі почалися в 2018 році. Був відремонтований перон, злітно-посадкова смуга і пасажирський термінал.

Передбачалося, що перший пасажирський рейс вилетить звідси вже в травні – з туристами в Анталью. Однак через неготовність аеропорту запуск чартерів був відкладений на невизначений термін. Про завершення ремонту в аеропорту стало відомо в кінці червня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у грудні 2017 року Кабінет міністрів України змінив статус аеропорту «Полтава» на міжнародний.