Споруда оформлена як «заклад охорони здоров’я та соціальної допомоги»

Український олігарх Рінат Ахметов завершує будівництво маєтку в Плютах під Києвом. Про це повідомляє «Слідство.інфо» на своїй сторінці у Facebook.

Журналісти виявили, що споруда оформлена як «заклад охорони здоров’я та соціальної допомоги». Земля під маєтком належить компанії «Мета-Капітал», яка належить Ахметову.

«Напевне, Рінат Ахметов побудував його для відпочинку шахтарів, які працюють на його підприємствах. Саме тому тут охорона, не кваплячись, стріляє по журналістах», – іронізують журналісти.

Після обстрілу нашої знімальної групи, Максим Опанасенко повернувся на місце події і докладно відзняв на відео новий маєток Рината Ахметова. Власне, за документами це не маєток зовсім….За документами цей палац оформлений як…"заклад охорони здоров'я та соціальної допомоги". Напевне, Ринат Ахметов побудував його для відпочинку шахтарів, які працюють на його підприємствах. Саме тому тут охорона, не кваплячись, стріляє по журналістах. Щоб ніхто не турбував простих гірників з Донбасу. Дякуємо за лайк та репост.

Posted by Слідство.Інфо on Donnerstag, 20. April 2017

Ранише стало відомо, що під час зйомок на журналістів було скоєно напад та обстріл. Зняти тих, хто стріляв, їм не вдалося, адже у них із собою був лише дрон, а звичайної камери не було і довелося тікати від обстрілу.

Один із членів знімальної групи Максим Опанасенко повідомив, що через цей інцидент журналісти вирішили до поліції не звертатися. При цьому він додав, що вони хочуть вирахувати самостійно, хто міг стріляти.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Рінат Ахметов потрапив до рейтингу найбагатших людей світу за версією журналу «Forbes». За рік його статки виросли з $2,3 мільярда до $4,6 млрд.

Натомість інше авторитетне джерело, агентство Bloomberg, повідомило, що Ахметов вилетів зі списку 500 найбільших багатіїв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ