Наразі група «СКМ» не отримала будь-яких офіційних судових документів щодо арешту акцій

Група «СКМ» Ріната Ахметова  готова в суді  захищати свої права власності на акції та корпоративні права ПАТ «Укртелеком» та його дочірньої компанії ТОВ «ТриМоб», передає Інтерфакс-Україна.

Наразі група не отримала будь-яких  офіційних судових документів щодо арешту акцій. Компанії продовжують працювати в звичайному режимі, надаючи послуги в повному обсязі.

«Наскільки ми розуміємо з публічних заяв ГПУ, розслідування направлені саме на перевірку законності та встановлення всіх обставин приватизації «Укртелекому» попередніми власниками та їхніми кінцевими бенефіціарами», – зазначають в СКМ та наголошують, що зацікавлені в об’єктивному та незалежному розслідуванні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними Генпрокурора Юрія Луценка,  Печерський райсуд Києва 13 квітня задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про арешт акцій «Укртелекому» і «ТриМоб».

Довідка: «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку України, компанія також є лідером ринку широкосмугового доступу в Інтернет (понад 1,6 млн користувачів).

У конкурсі з приватизації «Укртелекому» в 2011 році брала участь всього одна організація (інвестиційний фонд EPIC), яка купила компанію за 10,5 млрд грн. Через рік вона перепродала «Укртелеком» компанії СКМ Ріната Ахметова.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомляв, що компанія «Укртелеком» була приватизована кіпрською компанією фактично безкоштовно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ