З вересня 2017 актививласника «СКМ» збільшилися на 1,4% – до 4,98 млрд доларів

Український олігарх Рінат Ахметов став єдиним українцем, який потрапив у топ-500 найбагатших людей світу за версією американського видання Bloomberg.

За даними аналітиків, з вересня 2017 року бізнесмен піднявся з 439 на 393 місце. Активи Ахметова збільшилися на 1,4% – з 4,38 млрд доларів до 4,98 млрд доларів. Це на 268 млн доларів більше, ніж на початок року і на 600 млн доларів більше, ніж станом на початок вересня.

Очолює рейтинг Bloomberg Джефф Безос – власник Amazon, статки якого оцінюють у 106 мільярдів доларів. До трійки лідерів увійшли Білл Ґейтс і Воррен Баффет, майно яких оцінюють у 93,3 млрд і 88,4 млрд доларів відповідно.

Як відомо, Рінат Ахметов є власником групи компаній СКМ («Систем Кепітал Менеджмент»), яка володіє контрольними пакетами акцій понад 100 підприємств у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій сферах, медіабізнесі, роздрібної торгівлі та царині нерухомості.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Окружний суд Нікосії ухвалив рішення про «заморожування» активів бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 мілліонів доларів у справі «Укртелекому». Також кіпрський суд заборонив Ахметову витрачати більше 20 тисяч євро на місяць.

Згоддом суд Амстердама також ухвалив рішення заморозити на території Нідерландів активи СКМ, «Метінвест» і ДТЕК, які належать Ахметову.