Айдер Муджабаєв, замгендиректора телеканалу ATR, блогер

МОСКОВСЬКИЙ СИНДРОМ: ЧУРКІН, НОВИЙ ВИТОК

Помітили, що деякі статусно-ліберальні росіяни спеціально опублікували «загальнолюдські» пости про Чуркіна – розраховуючи на реакцію українців, щоби наступним же постом українців їх «нелюдськістю» затаврувати?

Ну, що сказати. По-перше, це дрібно, Вєлюров (с). А по-друге – спасибі! Ось тут я остаточно зрозумів, як цей компенсаційний механізм в їхніх головах влаштований. Як Мюнхгаузен в казці витягав себе за волосся з трясовини – так російська інтелігенція наяву намагається тягнути себе за язик з вигрібної ями російського рейху.

Положення тіла при цьому не змінюється, але язик звивається, виблискуючи над лайном нетутешнім світлом і розносячи по світу думку про те, що російський інтелігент – це особа, що відрізняється від інтелігента vulgaris! Він настільки тонкий і морально високий, що, наприклад, якщо бачить, як ґвалтуюуть дитину, – так, нічим не може допомогти, зате здатний надлюдські співчувати.

Причому – увага! алле-оп! – не тільки дитині, і не стільки дитині, скільки ґвалтівнику, зраненому життєвими обставинами. А як ви хотіли, су*и? Співчувати дитині може будь-хто і кожен, а ґвалтівнику – тільки інтелігент потрійної перегонки, не який-небудь там х @ х @ л.

Джерело: Айдер Муджабаев

БЕЗ КОМЕНТАРІВ