Айдер Муждабаєв, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR

Вибачте, шановні експерти в світовій і близькосхідній політиці, але мій досвід спостережень за Путіним говорить про марність розшаркування перед ним лідерів цивілізованих країн. Путін сприймає таке однозначно – як слабкість, нікчемність, готовність терпіти його в будь-якій якості, а його політичні витівки в будь-якій кількості.

Навіть якщо прем’єр-міністр Ізраїлю прийде в гості до Путіна в георгіївській білизні, Путін не припинить підтримувати сирійський і іранський режими, постачати їм зброю, політично кришувати. Це все одно, що відучувати Чикатило від серійних вбивств співом його улюблених пісеньок на ніч.

Символ порушення Росією післявоєнного устрою світу, символ анексії Криму і частини східної України на лацкані у прем’єр-міністра Ізраїлю виглядає як індульгенція за зроблене і ліцензія на майбутнє російському фюреру. Демонстративна толерантність лідера єврейської держави до країни-агресора, безсумнівно, мотивує Путіна на продовження його зовнішньої політики, переконує в ефективності беззаконня, «культу сили». Ізраїлю же, я впевнений, вона взагалі нічого не дасть. А особисто мені дивитися на це фото по-людськи незручно. Невже не можна вести переговори, відстоювати інтереси своєї країни, не стаючи декорацією для путінського пропагандистського шоу, манекеном для його цяцьок?

Джерело: Айдер Муждабаєв