Ще одним претендентом на ArcelorMittal Piombino є англо-індійська фірма Liberty House

Гірничо-металургійна група «Метінвест» має всі шанси на покупку італійського металургійного заводу ArcelorMittal Piombino. Українську компанію разом із англо-індійською фірмою Liberty House відібрали у шорт-лист претендентів, причому група «Метінвест» має перевагу над суперником. Про це пише uaprom.

Ім’я нового власника метзаводу стане відомим наступного тижня в інтересах міноритарних акціонерів, включаючи профспілки.

ArcelorMittal Piombino – перекатний завод в італійській провінції Ліворно. На підприємстві встановлена ​​лінія безперервного травлення, станок безперервної прокатки, дві лінії гарячого цинкування, лінія для нанесення покриттів і дві лінії поздовжнього різання.

Продукцію підприємства використовує будівельний сектор, виробники побутових приладів, загальне машинобудування.

Довідка: «Метінвест» – вертикально-інтегрована група з видобувних і металургійних підприємств, які розташовані, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами «Метінвесту» є група «СКМ» Ріната Ахметова (71,24%) і «Смарт-холдинг» Вадима Новинського (23,76%), які спільно керують компанією.

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».