Співробітники «Київенерго» разом з виконавчою службою почали проводити рейди

ПАТ «Київенерго» погрожує киянам, які мають борги за теплопостачання, примусовим списанням коштів з їхніх рахунків, а також описом та продажем майна.

Як повідомляє прес-служба компанії, її співробітники разом з виконавчою службою почали проводити рейди. Вони вже навідалися до боржників на Печерську – на вулицях М. Омеляновича-Павленка, І. Кудрі та Правобережній.

Також «Київенерго» з виконавчою службою прийшли до ТОВ «Українсько-німецька клініка», яке заборгувало майже 200 тисяч гривень та ігнорувало попередження компанії про звернення до суду.

«Тепер ТОВ має справу з Виконавчою службою, у якої є всі повноваження для списання коштів з рахунків, опису, арешту та реалізації на прилюдних торгах майна товариства», – повідомили у «Київенерго».

У компанії додали, що на підставі ухвали суду про примусове проникнення в приміщення опис та продаж майна можуть бути здійснені і без участі боржника.

За даними «Київенерго», борг споживачів та держбюджету за тепло і гарячу воду станом на 1 липня склав майже 3,8 мільярда гривень. З них майже 2,7 мільярда гривень заборгувало населення та ЖЕО.

«Якщо клієнт не реагує на попередження про заборгованість упродовж трьох місяців, його справа передається до суду. Після отримання рішення суду компанія звертається до Виконавчої служби. Виконавчою службою до боржника можуть застосовуватися заходи примусового стягнення – арешт коштів та майна, заборона виїзду за кордон тощо», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, 1 травня 2018 року закінчився термін дії угоди на управління тепломережами столиці КМДА з «Київенерго»,  функція теплопостачання була передана комунальному підприємству «Київтеплоенерго».

31 липня закінчується дія угоди на управління «Київенерго» ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальним заводом «Енергія». За рішенням Київради, з 1 серпня ці енергооб’єкти також переходять в управління «Київтеплоенерго».

Наразі НАК «Нафтогаз України» відмовляється підписувати контракт з КП «Київтеплоенерго» через невирішену ситуацію з боргами за газ. Через це кияни з кінця квітня сидять без гарячої води. Під загрозою опинилося і теплозабезпечення столиці загалом.