Путін надав громадянство Росії зірці Голлівуду в листопаді 2016 року

Запеклому симпатикові президента Путіна, голлівудському акторові Стівену Сіґалу вітчизняна Служба безпеки заборонила в’їзд в Україну. Про це йдеться у відповіді на запит видання Апостроф.

«Користуючись частиною 1 статті 13 закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства та статтею 7 Закону України «Про основи національної безпеки України», Службою безпеки України прийнято рішення про заборону виїзду в Україну зазначеній особі строком на 5 років», – підкреслили у відомстві.

Там також нагадали, що рішення про заборону в’їзду в Україну ухвалюється  в разі, якщо є достатньо інформації, отриманої в установленому законом порядку, про факт скоєння особою суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його здійснення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України.

Як відомо, Путін надав громадянство Росії зірці Голлівуду Стівену Сіґалу в листопаді 2016 року. Американський актор підтримував політику Кремля щодо України, зокрема анексію Криму. Також він неодноразово відвідував РФ за останні кілька років.

Читайте: Колега Притули по ефіру стала персоною нон ґрата в Україні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ