Водії розмахують прапорами із символікою «Авто Євро Сила» і грюкають по бочках

Автомобілісти з транспортними засобами на іноземних номерах, які зібралися біля Верховної Ради на акцію «За доступне розмитнення кожному українцю», заявляють, що протест триватиме у безстроковому режимі, передає Інтерфакс-Україна.

За словами голови громадської організації «Авто Євро Сила» Олега Ярошевича, автомобілісти продовжуватимуть акцію, поки не буде конструктивного вирішення питання.

Як відомо, попри дощ водії почали збиратися в центрі Києва ще вночі. Акція доволі добре організована. Її учасники розмахують прапорами із символікою «Авто Євро Сила» і грюкають по бочках.

Як зазначають організатори, мета акції протесту – «домогтися від влади того, щоб українці могли купувати автомобілі на українських номерах за європейськими цінами», позаяк в Україні авто коштують в рази дорожче, ніж у Європі.

1 КОМЕНТАР

  1. Правильно. Потрібно за невелику плату рееструвати авто . З Європи наростатиме Вал бу авто , а наші валянкороські депутати хочуть в валянках іздити на своїх Лексусах .Знімайте холуї олігарські ВАЛЯНКИ , бо люди вас роззують .

Comments are closed.