Заява Ріанни спричинила різке падіння акцій Snapchat

Акції відомої соціальної мережі Snapchat обвалилися після того, як співачка Ріанна жорстко відреагувала на їхню рекламу, в якій користувачам пропонували її вдарити. Після скарги артистки акції Snapchat впали на 4%, знизивши ринкову вартість компанії на 800 мільйонів доларів, повідомляє CNN.

Нещожавно компанія Snapchat випустила рекламу гри для смартфонів, в якій користувачам пропонували на вибір ляснути Ріанну або вдарити співака Кріса Брауна.

2009 року бойфренд Ріанни Кріс Браун побив її та душив, після чого його засудили до умовного п’ятирічного терміну.

Ріанна одразу розкритикувала соцмережу за знущання над жертвами домашнього насильства, попросивши користувачів відмовитись від цього додатку назавжди.

«Snapchat, я думаю, ти вже знаєш, що ти не в числі моїх улюблених програм. Я просто хочу зрозуміти, в чому був сенс всієї цієї історії. Я б хотіла назвати це невіглаством, але я знаю, що ти не такий дурний. Ви витратили гроші, щоб зробити анімаційних персонажів, які навмисно зганьбили б тих, хто став жертвами насильства, і посміялися над ними. Справа не в моїх особистих почуттях, тому що їх не так багато. Але ви принизили дітей, жінок і чоловіків, які стали жертвами домашнього насильства», – заявила Ріанна.

Читайте: Snapchat спробує воскресити провальний проект Google