Активісти вимагають обрати запобіжний захід Роман Насірову

У Києві близько тисячі активістів, які влаштували мітинг біля Солом’янського районного суду, вимагають, аби відстороненому очільнику ДФС Роману Насірову обрали запобіжний захід. Про це пише повідомив кореспондент 24 у прямому ефірі.

Активісти заявили, не збираються розходитися, доки їхню головну вимогу не задовольнять. За їхніми словами, вони блокуватимуть будівлю суду, поки не призначать суддю, який міг би ухвалити рішення про запобіжний захід Насірову.

Серед блокувальників райсуду – представники Автомайдану та народні депутати.

«Над Солом’янським судом міста Києва є Апеляційний суд. Глава Апеляційного суду Києва зустрівся з головою Солом’янського суду, і вони домовилися про схему, яку намалював нардеп від «БПП» Олександр Грановський», – стверджує нардеп Сергій Лещенко.

«Грановський є прямим куратором голови Апеляційного суду Києва. Сценарій полягає в тому, що в Солом’янському суді в якийсь момент просто зникнуть всі судді. І, коли внесуть подання про відвід судді, який веде справу Насірова, цей відвід буде нікому розглянути. І таким чином буде заблокована справа Насірова на початковій стадії», – підкреслив парламентар.

За інформацією нардепів від «Самопомочі», зокрема Андрія Журжія, всередині будівлі разом з Романом Насіровим перебувають два його охоронці. За не підтвердженими даними, це представники спецназу ДФС.

Нагадаємо, 2 березня в НАБУ повідомили про вручення підозри Роману Насірову за «справою Онищенка». 4 березня відбувся перший день засідання суду щодо обрання запобіжного заходу відстороненому очільнику ДФС, проте через стан його здоров’я було оголошено перерву до ранку 5 березня.

5 березня суддя Солом’янського райсуду Києва Олександр Бобровник оголосив перерву. 6 березня буде визначена дата продовження суду щодо обрання запобіжного заходу Насірову.

У Національному антикорупційному бюро України заявили, що офіційного рішення про перенесення засідання щодо обрання запобіжного заходу голові ДФС Роману Насірову не отримали.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ