Журналістам підсунули липові документи щодо зони відпочинку на Троєщині

Активісти Стоп корупції спільно з представниками КП «Плесо» перевірили законність зони відпочинку на Троєщині у Києві.

«Ми з представниками КП «Плесо» вирішили перевірити незаконний бізнес, облаштований в лісі поруч з житловим масивом Троєщина. Там для любителів відпочинку на природі побудували альтанки, які незаконно здають в оренду», – підкреслили активісти.

«Поспілкувавшись із місцевими мешканцями, ми дізнались розцінки. Так, 800 гривень коштує день оренди альтанки, кількість альтанок – приблизно 15 штук, отже на місяць бізнес приносить своїм творцям 360 тисяч гривень. Із цієї суми бізнесмени податок державі не платять», – повідомили у «Стоп корупції».

Крім того, журналісти спільно з КП «Плесо» перевірили наявність документів. Ті, що їм надали, виявилися «липовими». Отже, комунальну землю незаконно захопили та заробляли на цій території гроші.

«Домовившись, що якщо шахраї не оформлять все законно і не почнуть платити податок, ми звернемося до відповідних органів про демонтаж незаконного бізнесу», – зазначили активісти.

"СТОПКОР" ВИКРИВ НЕЗАКОННУ ПЛАТНУ ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ НА ТРОЄЩИНІ У КИЄВІ Активісти "Стоп корупції" спільно з представниками КП "Плесо" перевірили законність зони відпочинку на Троєщині у Києві. Подробиці моніторингу повідомили журналісти проекту."Ми з представниками КП "Плесо" вирішили перевірити незаконний бізнес, облаштований в лісі поруч з житловим масивом Троєщина. Там для любителів відпочинку на природі побудували альтанки, які незаконно здають в оренду. Поспілкувавшись з місцевими жителями мешканцями, ми дізнались розцінки, 800 гривень коштує день оренди альтанки, кількість альтанок – приблизно 15 штук, отже на місяць бізнес приносить своїм творцям 360 тисяч гривень. З цієї суми бізнесмени податок державі не платять.Журналісти "СтопКору" разом з представниками КП "Плесо" перевірили наявність документів. Ті, що нам надали, виявилися "липовими", отже, комунальну землю незаконно захопили та заробляли на цій території гроші.Домовившись, що якщо шахраї не оформлять все законно і не почнуть платити податок, ми звернемося до відповідних органів про демонтаж незаконного бізнесу", – розповіли журналісти "СтопКору"."СтопКор" буде стежити за розвитком подій.Подробиці дивіться на відео.

Posted by Стоп корупції on Friday, July 21, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ