Учасники акції прагнуть, аби Насіров залишився під вартою і не уникнув покарання

Вранці 6 березня у Києві під будівлею Солом’янського райсуду знову збираються люди. Цього дня тут мають обрати запобіжний захід для відсторононеного від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Про це йдеться у повідомленні у Twitter Автомайдану.

Активісти прагнуть, аби Насіров залишився під вартою і не уникнув покарання.

«Ну, що ж, як ми і обіцяли – Насіров не пройшов. Народ знову починає збиратися, чекають на нього вже з речами для СІЗО», – йдеться у повідомленні.

О 9:30 має суд має почати засідання, У Насірова, до слова, напередодні сплив 72-годинний термін утримання під вартою.

https://twitter.com/Auto_Maidan/status/838634839117029376?ref_src=twsrc%5Etfw

Нагадаємо, Насірову в ніч на 3 березня  вручили підозру. При цьому йому стало зле. За словами адвокатів, підозру голові ДФС вручали, коли він уже був непритомний. А медики нібито діагностували інфаркт міокарда. Також адвокати зявляли, що в п’ятницю їхньому клієнту робили операцію.

3 березня ввечері нардеп Андрій Журжій повідомив, що інформація щодо інфаркту голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не підтвердилася.

Кабінет міністрів відсторонив Насірова з посади голови Державної фіскальної служби. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 3 березня. Виконуватиме  обов’язки голови ДФС Мирослав Продан.

Насіров фігурує у «газовій справі» нардепа Олександра Онищенка. Його підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, – «зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки». За даними САП, дії Насірова завдали державі збитків у розмірі близько 2 млрд. гривень.

Прокурори САП просять суд про утримання Насірова під вартою або безпрецендентну заставу у сумі 2 млрд. гривень та відсторонення його від посади голови Фіскальної служби.

5 березня в засіданні Солом’янського суду з обрання запобіжного заходу для глави ДФС було оголошено перерву, оскільки захист Насірова заявив клопотання про відвід судді Олександра Бобровника.

Сам Насіров не вважає себе винним, але нібито добровільно погодився перебувати під наглядом працівників САП та НАБУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ