Дехто з активістів запалив димові шашки

Зранку 13 липня біля будівлі  Верховної Ради знову зібралися кількасот протестувальників. Вони вимагають скасування депутатської недоторканності та проведення дострокових парламентських виборів, передає Інтерфакс-Україна.

Мітингувальники тримають в руках плакати з написами: «Останнє літо цієї Ради: скасування недоторканності, новий закон про вибори, дострокові вибори в парламент», «Україну захищають герої, корупціонери грабують – це зрадники», «Нехай бій наш буде перемогою, а перемога помстою».

Активісти також тримають прапори із символікою партій ВО «Свобода», «Правий сектор», «Нацкорпус», «Рух нових сил». До протесту також приєдналися активісти «Автомайдану». Дехто з активістів запалив димові шашки.

У свою чергу, представники «Нацкорпусу» повністю загородили паркан до вулиці Грушевського та перекрили автомобільний виїзд з внутрішнього двору парламенту. З боку вулиці Садової біля комітетів підземний прохід до Ради також заблоковано.

При цьому навколо будівлі Верховної Ради посилена охорона – присутні співробітники Національної поліції та Національної гвардії України. Будівля практично оточена правоохоронцями.

Станом на 10:55 поліція перекрила вулицю Грушевського.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ