Акція проходить під гаслом «Громаді – справедливі ціни на проїзд»

Під Києвом розпочався ціновий бунт. Протестний піший хід перекрив траси з боку Вишневого. Активісти вимагають скасувати підвищення цін на проїзд в маршрутках на Київщині. Про це йдеться у повідомленні спільноти «ДТП і НП» у ВКонтакте.

За словами учасників протесту, терпіння людей вичерпалося.

«10-й день як перевізники Київської області, зокрема, і в місті Боярка, підвищили ціни на проїзд: на 70% – по місту і на 30% – до метро. Довгі переговори з перевізниками результатів не дали», – кажуть протестувальники.

Акція під гаслом «Громаді – справедливі ціни на проїзд» пройде сьогодні за адресами: Софіївська Борщагівка, Соборна, 61 (пішохідний перехід перед прокуратурою – в’їзд до Києва); місто Вишневе, перехрестя вулиць Київської та Святошинської.

Організатори акції обіцяють за можливості пропускати приватні авто.

Як відомо, з 21 січня приватні перевізники Києва підняли ціну на проїзд у маршрутках міста на 1 гривню. Таке рішення стало результатом переговорів із керівництвом міста. За словами перевізників, ціна зростає, бо зросла вартість пального. Також на зростання тарифів вплинуло підняття мінімальної зарплати.

Водночас, у КП «Київпастранс» запевняють, що проїзд у їхніх автобусах на 39 маршрутах міста поки не дорожчатиме.

Нагадаємо, деякі приватні перевізники в Конотопі зменшили вартість проїзду. З 23 січня тариф на маршрутах №6, 8, 11, 15 становитиме 2,50 гривні.

Читайте: Мер Конотопа поставив на місце «бариг»-автоперевізників

БЕЗ КОМЕНТАРІВ