Чортівня якась у країні коїться. Самовбивчий абсурд. Судді-корупціонери з мільйонними статками рвуться у Верховний суд і отримують там «хлібні» місця. Мєнти-бандити перемагають на конкурсах з відбору до ДБР. У телевізорі від агентів Москви аж в очах мерехтить. Іноді увімкнеш телевізор – і здається, що там бубонить «Раша тудей» чи «Лайф-ньюс», а не мовник, який отримав ліцензію від Нацради з питань телерадіомовлення України. Соціологи – ті взагалі сказилися: граються  у віртуальні ігри з віртуальними кандидатами і партійками. Біла гарячка, не інак…

І ось недавно ніби прозрів, коли читав дані ВООЗ про те, що половина дітей в Україні вживає алкоголь. У віці від 15 до 19 років знайомі із «зеленим змієм» більше 50 % хлопців і 37 % дівчат. Що й казати, нація неповнолітніх п’яничок має надзвичайне майбутнє! Тим паче, з таким дорослим населенням. Виявляється, наші жінки п’ють найбільше у світі. Оце незборима сила!

Навіть росіянок обігнали. При чому за смертністю від пиятики наші жінки посідають аж четверте місце. Слабшими за наших виявилися росіянки та африканки із Лесото і ЦАР (там недавно росіяни військову базу облаштували). Чому росіянки більше помирають від алкоголю, здогадатися можна, раніше там полюбляли бражку, а зараз, у зв’язку із кризою перейшли на глід. Такі суворі реалії у «скрєпоносців»: після підвищення пенсійного віку росіянам треба ще більше пити глоду (бояришнік), щоби звільнити Пенсійний фонд РФ від зайвого навантаження.

Що й казати, нація неповнолітніх п’яничок має надзвичайне майбутнє!

Інша справа – наші потужні, загартовані й стійкі до спиртових сполук жіночки. Це ще один привід пишатися нашою «слабкою» статтю: жінки у нас вирізняються не лише красою, але й здоров’ям та звичкою жити повноцінним життям під градусом. А про те, що наші діти – найкращі у світі, ми й так давно знаємо! Просто після доповіді ВООЗ стало зрозуміло, чому…

Ті, хто волає, що в Україні все вкрай погано, – недолугі йолопи. Вони не в курсі, що наш народ та уряд просто змінили пріоритети. Раніше світ завдячував українцям за підкорення космосу. Без Корольова, Челомея, Янгеля, Глушка, Кондратюка не можна уявити світову космонавтику. А нині світ аплодує українцям за те, як героїчно ті підкорюють нові вершини – алкогольні.

Отож, якщо поглянути на наше життя під кутом 40 градусів, одразу багато абсурдних і самовбивчих чудес, що мають місце в нашій країні, стають зрозумілими та виглядають цілком закономірними.

Зрозумілим стає мракобісся наших матусь, які відмовляються від вакцинації власних дітей. Не вірять вони, бачте, що вакцина вбереже їхніх нащадків від тяжких хвороб. Зате матусі вірять у чудодійну силу «вогняної води» і, як свідчить статистика ВООЗ, привчають своїх діток до вживання «цілющої» оковитої ще зі школи. Хоча якщо без жартів – українські мами недаремно тицяють хабарі горе-лікарям, щоб ті видавали липові довідки про фіктивні щеплення їхніх дітей. Бо в лікарнях і поліклініках сидять ще ті «алконавти», і які фортелі можуть викинути під впливом спиртових випарувань ці Ескулапи? Де вони зберігають вакцини? У кого купують? Мабуть, тільки чортам із відьмами то відомо, бо діти після вакцинації помирають Україні регулярно.

Ось недавно голову Держлікслужби та її заступника звільнили за те, що зірвали процес імунізації країни. Вони безпричинно на кілька місяців забороняли продаж вакцин від туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту та інших важких хвороб.

Однак не поспішайте засуджувати Наталю Гудзь із Владиславом Цілиною. Знаємо ми цих антикорупціонерів – одразу налетять, почнуть розказувати, що керівники Держлікслужби забороняли продаж вакцин, щоби нажитися, щоб хабарі їм давали… Чекайте, а ви в курсі, що Гудзь із Цілиною далеко не діти, і бренді-коли із пивом їм уже не вистачить для «вічного кайфу». Бо виросли вони як фахівці в дуже непростій атмосфері випарів медичного спирту, жвавого обігу метадону та різних прекурсорів. Знаєте, як їм непросто з таким бекґраундом зосереджуватися на роботі? Отож, щоб не нашкодити людям і не накупити замість вакцини від поліомієліту якогось ЛСД з амфетамінами вони й зупиняли реалізацію вакцин – поки в голові не проясниться, так би мовити. Може, вони сотням дітей життя рятували, а не процес імунізації зривали? І взагалі, – в цю вакцинацію з імунізацією у нас ніхто не вірить, бо народ у нас дуже просунутий.

Якщо поглянути на наше життя під кутом 40 %, одразу багато абсурдних і самовбивчих чудес, що мають місце в нашій країні, стають зрозумілими та виглядають цілком закономірними.

Не вірять у медичну науку, (та і в науку взагалі) не тільки матусі з татусями, не тільки у Держлікслужбі, але й у Кабміні! Підтвердженням тому проект бюджету на  2019 рік. На науку планують спрямувати менше 9 мільярдів гривень.

Отакої! На прокурорів з мєнтами – в десять разів більше. А при цьому в підпорядкуванні НАН України одних тільки центрів та інститутів більш як 150, і там працюють тисячі людей. Є в переліку наших наукових академій об’єкти просто величезні, такі як біосферний заповідник «Асканія-Нова», Дунайський біосферний заповідник, Чорноморський біосферний заповідник. Ці господарства потребують сотні тисяч гривень на рік лише для підтримки їх у належному стані. Я вже не кажу про наукові заклади, де провадять фундаментальні дослідження космосу, з ядерної фізики, штучного інтелекту. Там потрібні мільйонні інвестиції та солідна державна підтримка, а не нещасні копійки з бюджету.

Але в Кабміні чудово розуміють, що країна, де так завзято п’ють, переросла всі проблеми ядерної фізики і подолала дурнувату дилему, чи повинне людство підкорювати космос, а чи ліпше залишатися на Землі. Тому в уряді плюють на науку й спокійно чекають, коли вона сама собою відімре. Тим часом далі підвищують ціни на оковиту, бо знають, що українці менше пити точно не стануть, значить, доходи бюджету від підвищення ціни зростуть, разом із доходами від тіньового ринку алкоголю.

… у Кабміні чудово розуміють, що країна, де так завзято п’ють, переросла всі проблеми ядерної фізики (…)

Відверто кажучи, не вірять у науку та інноваційний шлях розвитку України і в самій Академії наук. Там більше вірять в магічну силу шкіри крокодилів та в грубі гроші від оборудок із земельним фондом Академії аграрних наук – президент ААНУ Ярослав Гадзало не дасть збрехати! Він колишні землі академії, де мали би розробляти нові види сільськогосподарських культур, допоміг перепрофілювати під житлові забудови. І там цей добродій отримав діляночки для себе і для донечок. Тому й хизується чолов’яга мештами за 11 тисяч доларів! Який космос, які інновації? Перехрестіться!

Малувато грошви дає держава нашим правоохоронцям, це точно. На жалюгідних 20 % підвищили в бюджеті асигнування на ГПУ, МВС та СБУ, а треба було на 200 %! Такий прокол із затриманням підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика допустили, що просто сором. Ось що таке недофінансування!

Усі троє зловмисників виявилися громадянами Грузії. Це відвертий ляп, грузини вже не актуальні. Добре, звичайно, що за напад на Михайлика не бійців АТО схопили, а лише грузинів. Але одеським правоохоронцям варто було уважніше слухати проповіді Медведчука, який чітко сказав, що головний ворог України – США, а кавказькі гості – це лише американські маріонетки, як і всі вітчизняні можновладці (окрім самого Медведчука, звісно ж, який нічия не маріонетка). Тому час уже поліціянтам уважніше стежити за дороговказами московського ґауляйтера і затримати для початку двійко-трійко злісних американських шпигунів-диверсантів. Це буде, як то кажуть, наша асиметрична відповідь за Боширова-Чепігу.

Але загалом за нашу поліцію, попри всі негаразди, можна бути спокійними – ну не ловлять вони наразі заморських шпигунів, то й що? Завтра їм фінансування ще в кілька разів підвищать – і тоді начувайтеся, добропорядні громадяни, самі не помітите, як перетворитеся на американських диверсантів!

А ось із соціологами складніше. Тут не зрозумієш: у кого біла гарячка – у самих соціологів чи у тих, кого вони опитують?

Все-таки соціологія досі залишається емпіричною наукою, що ґрунтується на людському досвіді, а не на галюцинаціях. З якого переляку соціологи вносять до списку кандидатів у президенти осіб, які не є кандидатами у президенти? Чому вносять до переліку партій фейкові політпроекти, яких і на папері навіть нема? З цього приводу можна лише різні теорії висувати. Але чому опитані нашими шановними соціологами висловлюють готовність голосувати за фіктивні партії і за вигаданих лідерів? Оце загадка. Так і хочеться всі ці КМІС, «Рейтинг» і решту запитати: хлопці, ви вносити у власні дослідження завідомо хибні чи фіктивні об’єкти – навіщо? Ви рахуєте проценти разом з міфічним «Слугою народу» і не менш міфічним «Блоком Вакарчука». Невже не розумієте, що так ви тільки заплутуєте і дезорганізуєте громадську думку? Своїми вакарчуками і зеленськими у списках ви впливаєте на суспільні настрої і викривлюєте їх. Чому ви у списки не внесли ще партію Вінника чи партію Данилка? В цій історії ви виступаєте не як науковці, а як шахраї-маніпулятори на службі у замовників олігархів!

В осіб, які готові голосувати за «Блок Вакарчука» і «Слугу народу», взагалі запитувати про щось немає сенсу. Для пояснення такої поведінки наших співгромадян відсилаю всіх до доповіді ВООЗ про вживання алкоголю в Україні.

В осіб, які готові голосувати за «Блок Вакарчука» і «Слугу народу», взагалі запитувати про щось немає сенсу. Реальних членів політпроектів, які ці виборці вже готові підтримати, ніхто ніколи в очі не бачив, про їхню програму жодна людина у світі нічого путнього не скаже, а вони підтримують! Для пояснення такої поведінки наших співгромадян відсилаю всіх до доповіді ВООЗ про вживання алкоголю в Україні. Крім того, нехай Уляна Супрун створить у МОЗ наукову групу і поставить перед нею завдання з’ясувати, скільки треба випити, щоб голосувати за віртуальних кандидатів Вакарчука із Зеленським. І взагалі – голосування за фіктивних кандидатів це наслідок абстинентного синдрому чи тривалого запою?

Схоже, що перемогти на наступних виборах зможе тільки чинний Президент. Бо він дуже глибоко знає алко-сутність нашого народу, і не раз демонстрував це. Тільки Порошенко може оцінити успіхи українців на шляху подолання нових алкогольних вершин. Тимошенко і навіть Юрій Бойко йому в цьому не конкуренти.

Доказом тому є численні розповіді «ватників» із Маріуполя та інших міст Донбасу, які нині тяжко поневіряються під «бандерівським чоботом». Ці достойники неодноразово розповідали мені, як до них приїздив Порошенко, і, за їхніми пильними спостереженнями, президент на зустрічах із людьми «завжди був п’яний, як зюзя». Брешуть, звісно ж.

«Ватники» і вся ця проросійська босота, як відомо, вирізняються особливою тупістю, і в цій ситуації вони стали жертвами елементарної політичної пастки: щоб електорат сходу України відчув бодай якусь «духовну» спорідненість із Президентом, політтехнологи із АП розпускають плітки, що на зустрічах з народом Петро Олексійович «лика не в’яже». Електорат Сходу ведеться на це, і коли почнуться вибори – за алко-президента обов’язково проголосує куди більше народу і на Заході, і в Центрі, і тим паче на Сході. Навіть ті, що мріють про Новороссію, проти своєї волі проголосують за такого (!) Петра Олексійовича, бо відчують глибокий сакральний зв’язок із лідером країни, який поважає їхні алко-звершення, їхній стиль життя, звички і систему цінностей. Амінь!

Ян Борецький для видання InfA

Читайте: Вгадай – про що домовилися Порошенко з Медведчуком?

План Москви – кримський сценарій по всій Україні – запущено