Організатори ультрамарафону в Арізоні розсекретили бігуна Келлі Еґню, який неодноразово перемагав, … ховаючись у кабінці біотуалету – передає Апостроф.

Під час розслідування стало відомо, що після проходження чергового кола хитрий спортсмен повертався на стартову лінію, проводив сім хвилин у біотуалеті, після чого фінішував ще раз і продовжував марафон, приписавши собі зайві півтора кілометра.

«Коли Келлі закінчив коло, він перетнув фінішну межу і зупинився. Він стояв, дивлячись на монітор на фініші, і відправився в біотуалет. Майк був у наметах поруч із фінішем, де він міг спостерігати за Келлі. Майк стежив за ним десять хвилин. Він став свідком того, як Келлі провів сім хвилин у біотуалеті, потім вийшов звідти і перетнув фініш, окресливши коло, яке не пробігав», – розповів один із учасників розслідування.

Також переглянули й інші результати спортсмена. Так, недійсною була визнана його перемога в марафоні 2014-2015 року, коли він виграв 48-годинну гонку.

«Нам сумно бачити, що таке відбувається на заході, в основі якого лежать товариство між бігунами. Шахрайства наша організація не сприймає. На даному етапі Келлі буде відмовлено в участі в гонках, організованих Aravaipa Running», – підкреслили організатори марафону.

Читайте: Тимошенко і банкір-марафонець побились об заклад – бігтимуть 10 км