«Оскар»
Кіноакадемія США обіцяє подвоїти у своїх лавах кількість жінок і представників меншин

Академія кінематографічних наук і мистецтв США, яка є організатором церемонії «Оскар», пообіцяла подвоїти у своїх лавах кількість жінок і представників меншин. Про це повідомляється на її сайті.

Рада керівників академії схвалила низку істотних змін, покликаних «зробити склад членів Академії, її керівні органи та обрання членів більш різноманітним».

«Метою ради є подвоєння кількості жінок і представників меншин в Академії до 2020 року», – йдеться в заяві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, скандал навколо «Оскара» зчинився одразу після оголошення номінантів 2016 року, коли кілька чорношкірих діячів кіно, зокрема дружина Вілла Сміта, звернули увагу на відсутність афроамериканців серед претендентів на премію. Джада Пінкетт-Сміт оголосила «Оскару» бойкот, пізніше до неї приєднався чоловік та інші чорношкірі діячі культури.

Згодом Американська кіноакадемія заявила, що планує збільшити кількість номінацій на «Оскар» в категорії «Найкращий фільм» з восьми до десяти претендентів.

Нагадаємо, переможці «Оскара-2016» стануть відомі 28 лютого. 88-му церемонію вручення премій транслюватимуть у 225 країнах світу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ