Вуглеводні шукатимуть в Одеській та Полтавській областях

Американські компанії Frontera Resources і Longfellow пропонують Україні здійснити на умовах угод про розподіл продукції проекти з пошуку і видобутку вуглеводнів на ділянках надр в Одеській та Полтавській областях. Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

Наразі міжвідомча комісія доручила провести консультації щодо оптимізації розміру запропонованої компанією Frontera Resources ділянки надр. Також компанії пропонують подати спільне звернення до комісії разом із «Чорноморнафтогазом», який володіє спеціальними дозволами на користування надрами на площах Одеська та Безіменне.

Крім того, українське ТОВ «Навігатор-комплект» пропонує шукати й видобувати вуглеводні у межах площ Берестянська, Смілянська, Романівська, Шубінська, Новостепанівська, що розташовані у Львівській, Харківській та Дніпропетровській областях.

«Враховуючи важливість проведення роботи з місцевими органами влади, Міжвідомча комісія рекомендувала компаніям Frontera Resources, Longfellow та «Навігатор-комплект» провести консультації із відповідними обласними радами щодо реалізації вищезазначених проектів», – зазначають у Міненерго.

Довідка: Frontera Resources, заснована 1996 року, займається розвідкою і видобутком нафти і газу. Компанія переважно працює на ринках Східної Європи навколо Чорного моря.

Longfellow Energy – невелика приватна компанія, яка займалася головним чином розвідкою і розробкою нових запасів у прибережних басейнах США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ