Виграшний квиток був проданий між 20 жовтня і 23 жовтня минулого року в магазині в Сімпсонвіллі, штат Південна Кароліна

Знайшовся переможець лотереї Mega Millions, якого шукали з жовтня минулого року. Ним виявився житель американського штату Південна Кароліна. Він претендує на джекпот в 1,5 млрд доларів. Про це повідомляє АР.

«Особа, яка подала заяву на те, щоб отримати другий за величиною виграш в лотерею в історії США, обрала опцію одноразового платежу у розмірі майже 878 млн доларів. Це найбільша виплата джекпоту одному переможцю в історії Сполучених Штатів», – йдеться у повідомленні.

«Ми раді, що житель Південної Кароліни вийшов на зв’язок, щоби претендувати на цю чудову нагороду», – заявив Хоган Браун, виконавчий директор лотерейної комісії.

Виграшний квиток був проданий між 20 жовтня і 23 жовтня минулого року в магазині в Сімпсонвіллі, штат Південна Кароліна.

«Впродовж декількох місяців мешканці Південної Кароліни розмірковували, чому переможець одразу не прийшов за виграшем.  Деякі припускали, що він переховувався від поліції та побоювався перевірки. Дехто вважав, що переможець почав дуже сильно нервувати, коли побачив виграшні числа, і помер на місці», – пише агентство.

Переможець має час до 19 квітня, аби претендувати на нагороду. У заяві лотерейної комісії не було жодної згадки про те, чому він вийшов на зв’язок лише зараз.

Також зазначається, що переможець вирішив зберегти анонімність.