У 70-х роках чоловік навчався на мистецтвознавця

В США в університет зарахували безхатька, який почав навчання в закладі 40 років тому. Це стало можливим завдяки студенту-журналісту, який написав статтю про чоловіка. Про це повідомляє Spectrum news.

Взимку 2019 року студент-журналіст Раян Чендлер зауважив, що біля університету в Остіні штату Техас постійно з’являється один безхатько. Хлопець вирішив поговорити з чоловіком для студентського проекту про проблеми людей, які змушені жити на вулиці.

Чендлер дізнався, що Девід Картер вступив у цей університет у 1970-х і отримував стипендію. Чоловік навчався на мистецтвознавця. Коли йому залишався один семестр до отримання диплому, він серйозно травмував руку і був змушений залишити навчання. Після цього Катер почав вживати пігулки, щоби подолати шизофренію. У результаті він опинився на вулиці.

Студент написав про історію Картера, і стаття викликала резонанс. Один з випускників університету оплатив навчання 67-річного бездомного – його взяли до вишу. Через зміни навчальної програми Картеру доведеться відучитися щонайменше чотири семестри.

Сам чоловік каже, що хоче провести залишок життя за дослідженнями і написанням книг, а освіта допоможе йому в цьому.