За оцінками експертів, вартість розміщення в готелях Києва в період проведення чемпіонату зросла в 30-45 разів

Київське територіальне відділення Антимонопольного комітету України почало офіційний моніторинг готелів Києва через інформацію про зростання цін перед фіналом Ліги чемпіонів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Київського управління АМКУ Олексій Хмельницький. 

«Через ажіотаж, спричинений повідомленнями про підняття цін готелів на період проведення фіналу Ліги чемпіонів, Київське територіальне відділення АМКУ розпочало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг в столиці», – повідомив він.

За його словами, наразі дуже рано говорити про можливу змову чи навіть відкриття справи – інформації недостатньо.

«Я, особисто, сподіваюсь, що ціни стабілізуються завдяки ринковим механізмам, адже попит рухає не лише ціною, але і пропозицією. Підняття цін під час спортивних подій – звичайна практика для ринкових відносин, але підняття на сотні відсотків – ненормальна ситуація», – написав Хмельницький.

Чесна конкуренція повинна давати можливості, а не створювати перепони. Через ажіотаж, спричинений повідомленнями про…

Gepostet von Khmelnitskyy Aleksey am Dienstag, 8. Mai 2018

«У разі виявлення в діях суб’єктів господарювання, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання) у готелі, ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції Відділенням будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства», – йдеться у повідомленні прес-служби Київського обласного управління АМКУ.

Як відомо, у Києві 26 травня пройде фінал Ліги чемпіонів УЄФА. За оцінками експертів, вартість розміщення в готелях столиці в період проведення чемпіонату зросла в 30-45 разів.

На міжнародному ресурсі Booking ціни за добу, 26-27 травня, на номери в готелях, розташованих у центральних районах міста, коливаються від 50 тисяч до 190 тисяч грн. Готелі подалі від центру можна знайти за 5-7 тисяч грн.